Metalinių stalo kojų ir kitų metalo gaminių įsigijimas

Atsižvelgdami į besikeičiančias aplinkybes ir vyriausybės reikalavimus dėl COVID-19, kiekvieno pirkimo metu, mes su Jumis susisiekiame ir suderiname Jums patogiausią prekių įsigijimą, pristatymą ar pasiėmimą iš mūsų sandėlio asmeniškai.

Esant poreikiui, gaminius siunčiame:

Naudodamiesi autobusų stočių siuntų skyriais visoje Lietuvoje;

Samdomais kurjeriais/vežėjais visoje Europoje.


Metalinių stalo kojų ir kitų interjero gaminių pakavimas

Mums svarbi švari aplinka, kurioje gyvename. Ir mums tai nėra vien tik žodžiai, tokį savo požiūrį siekiame pagrįsti darbais. Mes gaminame metalo gaminius, kurie puikiai tarnauja ne vieną dešimtmetį, yra patvarūs, atsiradus poreikiui, lengvai atnaujinami ir 100 proc. Perdirbami, grąžinus į metalo laužo supirktuves.

Savo veikloje didžiausią atliekų kiekį sukuriame ruošdami gaminius siuntimui / transportavimui, kuomet siekiame išsaugoti gaminio estetinį vaizdą, kad nebūtų pažeistas dažų sluoksnis, gaminys nenusibraižytų ar nebūtų kitaip sugadintas. Dėl to pirmiausia pakavimui stengiamės panaudoti kartoną, plėvelę, apsauginius kampus kurie lieka nuo gautų pirminių žaliavų ar ofiso veiklos.

To pasėkoje, mūsų metalo gaminių apsauginė pakuotė gali neturėti prekinės išvaizdos. Bet tikimės, kad kiekvienas išsilavinęs klientas supranta, jog svarbus ne įpakavimas, o kokybiškas metalo gaminys, atitinkantis jo poreikius ir lūkesčius. Žinoma, jei neturime likusių “antrinių” pakavimo medžiagų, naudojame specializuotą pakuotę. Norėtume, pabrėžti, kad pakuoti su naujai įsigytomis pakavimo medžiagomis yra ženkliai paprasčiau. Tačiau įdėdami papildomų pastangų stengiamės puoselėti mus supančią aplinką. 

 

Metalo vamzdžių technologinės siūlės

Jei metalo vamzdžių paviršius nėra papildomai apdirbtas (šlifuotas, poliruotas, glaistytas špakliumi ar kitomis išlyginamosiomis medžiagomis), gali matytis metalo vamzdžio liejimo technologinė siūlė. Svarbu suprasti, kad tai ne brokas.

Žemiau pateikiame nuotraukas, kuriose skirtingu kampu nufotografuotos tos pačios metalinės stalo kojos. Nuotraukos nekoreguotos. Dešiniau esančioje nuotraukoje siekta “pagauti” kampą, iš kurio labiau matosi gamyklinė vamzdžio liejimo siūlė. 



Miltelinis stalo kojų ir kitų gaminių dažymas bei dažų struktūros

Internete galima rasti įvairios informacijos apie dažus ir dažymo būdus. Mes savo gamintas stalo kojas bei kitus gaminius dažome milteliniu būdu. Dažymo paslaugą perkame iš dažymo darbuose besispecializuojančios įmonės. Pirkdami kokybišką paslaugą, mes sumokame šiek tiek daugiau nei tie, kurie dažo patys, bet taip klientui pateikiame kokybišką, dešimtmečiais tarnaujantį gaminį.

Dažant milteliniu būdu, ta pati spalva gali būti:

·       Lygi matinė arba blizgi;

·       Smulki „smėliuko“ struktūra;

·       Kiek stambesnė struktūra, kuri realiai panaši į laimo ar apelsino žievelės struktūrą.

Savo darbo praktikoje pastebėjome, kad lygus dažų paviršius nėra toks praktiškas kaip su struktūra. Ant lygaus paviršiaus ženkliai greičiau pasimato smulkūs įbrėžimai. Kurių neišvengiama net tvarkingai, pagal paskirti naudojant gaminius. Smulkių, paviršinių įbrėžimų žymes gali palikti ir grubesnė valymo kempinė. Žinoma, su kempine ar šveistuku nenutrinsite dažų iki metalo, bet estetinį vaizdą sugadinti galima.

Dažai su struktūra turi ir dar vieną privalumą, jie labiau maskuoja metalo mikro nelygumus nei lygūs dažai. Metalo vamzdžiai jau iš liejimo gamyklų pristatomi su mikro nelygumais, gamybinėmis-technologinėmis liejimo siūlėmis. Tai nėra joks gamybinis brokas. Mikro nelygumai taip pat lieka šveičiant metalą gamybinio proceso metu, apdirbant suvirinimo siūles. Tokius mikro nelygumus galima panaikinti, gaminį poliruojant ar papildomai špakliuojant (kaip remontuojant automobilių apdaužymus) – tačiau papildomas darbas, lemia didesnę gaminio savikainą.

Matinius dažų paviršius sunkiau prižiūrėti negu blizgius. Ant matinių paviršių labiau lieka pirštų prisilietimo žymės ir jas sunkiau nuvalyti nei nuo blizgių dažų paviršių.

Žemiau, nuotraukose pateikiame palyginimą, kaip atrodo dažytas paviršius su skirtingomis struktūromis. Žiūrint į gaminį iš 1 – 2 metrų atstumo, dažų struktūros skirtumų įžiūrėti nelabai eina. Matosi blizgus arba matinis paviršius.

Blizgūs dažai su struktūra

Matiniai dažai su „smėliuko“ struktūra