Apie mus

Mes specializuojamės juodo ir nerūdijančio plieno virinimo darbuose. Gaminame įvairias statybines konstrukcijas bei interjero ir eksterjero detales. Suvirinimo darbus atlieka profesionalūs savo srities meistrai. Metalo gaminius gruntuojame, dažome milteliniu arba šlapiu būdu, smėliuojame, cinkuojame, lakuojame pagal susitarimą su klientu.

Gaminame individualaus dizaino baldų furnitūros elementus baldų gamintojams. Bendradarbiaujame su architektais, dizaineriais, nekilnojamo turto vystytojais įgyvendindami jų vizijas. 

Mūsų darbų pavyzdžių galite peržiūrėti puslapio GALERIJOJE.

Į mus verta keiptis, kai ieškote:

  • Individualių metalo gaminių, kurių nėra galimybės įsigyti didžiuosiuose statybų / interjero  prekių prekybos tinkluose. Dalį savo gaminių laikome sandėlyje ir juos galite įsigyti iš karto, nelaukdami keletos savaičių ar net mėnesių. Sandėlyje turimus gaminius rasite skiltyje GAMINIAI. Sandėlyje turimų gaminių pardavimo kainos nurodytos.
  • Gamintojo, kuris galėtų lanksčiai prisiderinti prie kliento poreikių ir vykdyti gamybą nedidelėmis partijomis po 10, 100, 1000 ar 10000 vnt. (priklausomai nuo gaminio); 
  • Tvirtų metalo gaminių interjerui ar baldams, kurie atlaikytų svorį, būtų pilnai suvirinti, ilgai ir patikimai tarnautų, o ne išploninti, išlengvinti, surenkami ir susukami varžtukais; 
  • Kokybiškai nudažytų gaminių. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su specializuota dažykla ir dėl to galime savo klientams pateikti, kokybiškai, milteliniu būdu nudažytus gaminius, pagal bet kokią spalvą iš RAL paletės.