Metalinės laiptų konstrukcijos interjerui

Pagal individualius klientų užsakymus gaminame plataus asortimento gaminius nuo daugiaserijinės smulkių metalo detalių gamybos, turėklų, tvorų iki vienetinių konstrukcijų. Mūsų gaminiai puošia tiek viešas miestų erdves, tiek išskirtinio dizaino interjerus. 

Nuotraukoje mūsų gaminta metalinė laiptų konstrukcija ir turėklai individualiame interjere.

Metaliniai lauko laiptai, balkonų turėklai

Mes esame svetainėje matomų metalo gaminių gamintojai. Dėl galime įgyvendinti įvairius klientų užsakymus. Dirbdami su nekilnojamo turto vystytojais ar statybų bendrovėmis tiekiame ne tik armatūros karkasus, dvitėjas sijas, laiptų bei antresolių konstrukcijas, bet gaminame balkonų ir laiptų turėklus, apsaugines stogo tvoreles ir t.t.

Nuotraukoje mūsų gaminti metaliniai lauko laiptai bei balkonų konstrukcijos su turėklais. Metalinių balkonų ir laiptų turėklų užpildui naudotas kirstas tinklas.  Gaminiai sumontuoti „Pelėdų loftai”.

Dirbme tiek su individualių namų statytojais, tiek su įmonėmis, kurios stato ar rekonstruoja daugiabučius, administracinės, pramoninės paskirties objektus.

Metaliniai laiptai


Individuali metalinė baldų furnitūra

Metalinė rūbų kabykla

Bendradarbiaujame su baldų gamintojais, kurie įgyvendina viešbučių, ofisų, parduotuvių įrengimo projektus. Pagal jų pateiktą informaciją gaminame metalinius laikiklius, atramas, individualaus dizaino kojeles, metalines stalų kojas ir kitus dekoratyvius gaminius iš juodo ir nerūdijančio plieno, perforuotų lakštų.

Nuotraukoje mūsų gamintos metalinės rūbų kabyklos parduotuvėje „8togo”.


Prašome, susisiekite su mumis

Turėdami klausimų dėl mūsų gaminių ar atliekamų darbų, prašome susisiekite su mumis Jums patogiu būdu: telefonu +37066359386, el. paštu info@simart.lt., arba galite palikti žinutę svetainėje paspaudę čia.